Lázeňský penzion Palacký

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Plzeňská 59, Konstantinovy Lázně 34952

Lázeňský penzion Palacký s pěknou polohou na okraji lázeňského parku, příjemnou atmosférou a komfortním vybavením je ideální volbou pro trávení Vašeho léčebného pobytu v malebné lázeňské obci Konstantinovy Lázně. Penzion nabízí komfortní ubytování v 16 dvoulůžkových, nově zrekonstruovaných pokojích. Hotel stojí vedle Lázeňského hotelu Jirásek, kde je Vám k dispozici restaurace s kavárnou a terasou, rehabilitační bazén a recepce.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Lázeňský penzion Palacký On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Vyberte si z 10 pobytových balíčků nabízených v Lázeňský penzion Palacký

Lázeňský penzion Palacký Pokoje

Všechny pokoje jsou nově zrekonstruované a vybavené vlastním sociálním zařízením, televizí, ledničkou, telefonem a rádiem.
V sousedním Lázeňském hotelu Jirásek jsou Vám v době od 7 do 19 hodin k dispozici služby recepce (prodej upomínkových předmětů, novin a časopisů, počítač s pevným internetovým připojením). Využít zde můžete také bazén, restauraci a kavárnu.

Léčebné procedury probíhají v Lázeňském domě Prusík, který stojí jen kousek od penzionu. Balneo centrum se solnou jeskyní se nachází v přízemí a prvním patře domu. K dispozici Vám jsou také služby nového Wellness centra Konstantin s bazénem, vířivkami, saunami, aromaterapií a masážemi.Lázeňský penzion Palacký Gastronomie

Penzion nabízí ubytování s polopenzí. Stravování probíhá v příjemné restauraci sousedního Lázeňského hotelu Jirásek. Pochutnáte si na vynikajících jídlech české i mezinárodní kuchyně. K příjemnému posezení můžete využít také kavárnu a v letních měsících terasu.

Lázeňský penzion Palacký Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard
  • American Express

Lázeňský penzion Palacký Okolí

Lázeňská obec Konstantinovy Lázně je zasazena do krásného druhově pestrého lesoparku přirozeně navazujícího na okolní přírodu. Lázně jsou zaměřeny na léčbu pacientů s různými druhy kardiovaskulárních onemocnění. K léčení je využívána minerální uhličitá voda. Prusíkův pramen se nachází v lázeňském parku poblíž LD Prusík.
Lázně Vám nabízí také pestrý kulturní život i sportovní vyžití. Okolí obce je protkáno řadou cyklistických a turistických tras, které Vás dovedou k mnoha zajímavým místům.

Lázeňský penzion Palacký Další informace

Hlavní balneo provoz se solnou jeskyní se nachází v Lázeňském domě Prusík. Navštivte naše nové Wellness centrum Konstantin. Nechte se unášet vůněmi, barvami, léčivými doteky. Bazén s přijemně prohřátou vodou, vířivky, sauny, aromaterapie, zážitkové masáže i klasické lázeňské procedury pohladí vaše tělo i duši. Navštivte nově otevřené fitness centrum. Doslova hitem se pro naše hosty stal Nordic Walking – severská chůze se speciálními hůlkami. Najdete u nás různě dlouhé a různě náročné trasy. Zážitek z chůze je navíc umocněn krásnou přírodou a čistým vzduchem. Vyjít si můžete samozřejmě sami nebo pod odborným vedením instruktora, který Vás seznámí s technikou chůze, případně doporučí vhodnou trasu přímo pro Vás. Hůlky si můžete vypůjčit nebo zakoupit, v hotelové recepci. Zajímavá místa v okolí Konstantinových Lázní jsou cílem mnoha cyklostezek. Na doporučených trasách výletů projedete například okolo zámku v Manětíně („perla českého baroka“), kláštera v Teplé s druhou největší klášterní knihovnou v Čechách, kláštera v Kladrubech. Zastavit se můžete ve státní přírodní rezervaci Kladské rašeliny, chráněném nalezišti kapradiny „Pod Šipínem“ nebo na ochutnávce minerální vody v Mariánských Lázních. Půjčovnu horských kol naleznete v lázeňském hotelu Jirásek. Pétangue je nenáročná hra, pocházející z Francie. Hraje se s různým počtem kovových koulí, které hráč hází tak, aby se trefil co nejblíže cíli, tedy malé dřevěné kuličce. Výhodou Pétangue je, že nepotřebujete žádné speciální vybavení a hrát ji můžete v každém věku. Stačí pohodlný oděv a obuv. Hrací koule půjčujeme na recepci hotelu Jirásek. Hraje se venku, na čerstvém vzduchu. Od května pořádáme pravidelné turnaje na hřišti za hotelem Jirásek. Za sportem můžete vyjet i do nedalekých Bezdružic. Zprostředkujeme vám zajištění prostor ke sportovnímu vyžití, které nabízí areál ZŠ, MŠ a ZUŠ Bezdružice, vzdálených cca 2 km od Konstantinových Lázní. Areál je tvořen: tělocvičnou 39×19 m, která je spojena s budovou školy vestibulem. Squashovou halou, která je součástí hlavní budovy školy, víceúčelovým venkovním hřištěm 40×20 m s umělým povrchem (polytan) a atletickou dráhou s umělým povrchem (170 m), vše s umělým osvětlením.

Lázeňský penzion Palacký

Plzeňská 59, Konstantinovy Lázně
Zobrazit celou mapu